אודות

אנחנו אוהבים לנסר!

שוק העץ מנסרה מקומית

       למי יש זמן לעץ?

בדרך לעבודה, בצידי הדרך הם פזורים, בקושי שמים לב. באמצע הרחוב השמש קופחת, עוצר לרגע מתחת לצל שלו, משב רוח, עלים נושרים, הודעה נכנסת בטלפון, ממשיך הלאה.

תכלס. למי יש זמן ?

לייצור הזה שחי איתנו כאן, שצומח מאויר מים ושמש, שמגיע לגבהים של בניין 8 קומות ועומד בכל אתגר מזג האוויר, שהיה כאן לפנינו ויהיה כאן אחרינו.

למי יש זמן לקונסטרוקציה המרהיבה הזו שבונה את עצמה מאפס ,יוצרת את נופי ארצינו, מעטרת את ערינו ומאפשרת לנו להתקיים ?

 

       עץ טוב זה עץ חי

עשרות אלפי טונות של עץ בארץ נכרתים כתוצאה מחידוש יערות, בניה עירונית ופגעי מזג האוויר. אחוזים בודדים נמכרים לצרכן כעץ לריהוט, רוב העץ שנכרת מסיים את דרכו בהסקה, בתעשיית הבניין ובפח !

אין לכרות עץ בארץ ללא רשיון והיתר. את העץ שלנו אנחנו מביאים לאחר הכריתה, מכורתים מורשים בלבד, עם תעודות כריתה או ישירות מיערני קק"ל. כי עם כל ההערכה שיש לנו לחומר הגלם המופלא הזה, אנחנו אוהבים אותו יותר חי. על שורשיו גזעו ועלוותו.

כל העץ אצלינו בשוק, הוא עץ שנולד בארץ, שרד בארץ עשרות שנים, והגיעו לסופו בארץ. אנחנו בשוק-העץ מעריצים את העץ הישראלי ולכן תראו כאן עץ מקומי בלבד.

 

       קפה שחור

כדי למצוא היום את העץ שמתאים לכם צריך לשתות הרבה קפה. הלכתם למחסן עץ הציעו קפה. ישבתם הסברתם חיפשו את העץ שלכם, בדיוק לא היה במלאי מה שרציתם (אורך,רוחב,עובי..) הלכתם לעוד מחסן. שתיתם קפה. קבלה, מכירות, מחסנאי, מצא את העץ שלכם! אבל העץ עמד חודשים במחסן ונראה אפור כמו בטון אז איך תדעו מה יש מתחת ?

תבוא מחר ננקה לך את העץ נשייף קפה עלינו….

 

       גם לנו יש מבצע קפה חינם מחר

אבל אנחנו מציעים אופציה של קפה חלופי, הקפה שלך (אפשר אפילו נטול), על הספה שלך בבית שלך. ישבת, נכנסת אל האתר, השווית בין כל האופציות ביעילות ובנוחות, הזמת ועכשיו, העץ בדרך אליך.

משרד הבריאות קובע כי צריכת קפה שחור בכמויות גדולות מעלה את לחץ הדם.

 

       יש לנו את היומרנות

לנסות להביא את תרבות העץ המפותחת כל כך בעולם, לתוך הבית הישראלי. בעזרת העץ הישראלי , טכנולוגיה חדשנית והשוק האיטרנטי. אנחנו בשוק העץ מנגישים את העץ לצרכן הביתי. אנחנו מאמינים שהמקום שתופס חומר הגלם המופלא הזה בעולם המתפתח רק יילך וייגדל ולכן הקמנו פס ייצור שלם שמתרכז רק בעיבוד עץ הכולל מנסרה, תנור ייבוש עץ, מקצוע וכלי עיבוד וחיתוך לעץ.

 

       לא מפחדים ללמוד

יש ותיקים מאיתנו בשוק הישראלי. אצל רובם היינו. שתינו קפה. למדנו והקשבנו. כמו הגישה שלנו לעץ שהגיעה מפורומים אמריקאים שמתעמקים בצורות עיבוד.

 

בחזרה לשורשים

 

ואנחנו ?

אנחנו בכלל הגענו מהברזל…